Užívateľské nastavenia

Aktuálna kategória Medicína

Budete presmerovaný na ďaľšiu

Prejdi na:
Odhlásiť
Nastavenia vyhľadávania
Typ obsahu Témy
Nedávno pridané Odborné články Video obsah Obsah pre pacientov Užitočné nástroje Upozornenia
Užívateľské nastavenia

Aktuálna kategória Medicína

Budete presmerovaný na ďaľšiu

Prejdi na:
Farmácia Veterina
Odhlásiť
NOVÉ

Elektronické vzdelávanie pre zdravotníckych pracovníkov

I v zdravotníctve lekár, farmaceut, sestra či iný zdravotnícky pracovník by mal pokračovať v kontinuálnom medicínskom vzdelávaní pre udržiavanie, rozvíjanie a zvyšovanie svojich vedomostí a odborných zručností. E-learning poskytuje na národnej úrovni kvalitnú on-line edukáciu pre zdravotníckych pracovníkov a je akreditovanou formou vzdelávania a získavania kreditov v rámci CME.

Elektronické vzdelávanie prispieva k rozšíreniu tradičnej formy vzdelávania ako je kongres či seminár a poskytuje možnosť zúčastniť sa ho kedykoľvek a kdekoľvek a to bez akýchkoľvek nákladov na cestovanie, či ubytovanie.

Program e-learning seminára tvoria dve časti, pozostávajúce z odborného materíálu a autodidaktického (AD) testu. Odborné materiály od popredných odborníkov a špecialistov v danej terapeutickej oblasti. Odborné materiály sú vo forme článku, prezentácie či videa, ktoré si v pohodlí domova či v práci môžete preštudovať. Po preštudovaní odborného materiálu máte možnosť vypracovať AD test.

Na stránke www.medseminar.sk sú uverejňované vzdelávacie materiály a AD testy v rámci kontinuálneho medicínskeho vzdelávania. Na stránke sú uverejnené audiodidaktické testy (AD testy) pre lekárov, sestry, farmaceutov, farmaceutických laborantov a zubných lekárov a sú kreditované príslušnými komorami SLeK, SLK, SKSePA, SSSePA a SKMTP.

Nedávno pridané

Obsah pre pacientov
Psychiatria
09. 10. 2023

Brožúra pre pacientov - Bipolárna porucha

Obsah pre pacientov
Psychiatria
09. 10. 2023

Brožúra pre pacientov - Schizofrénia

Ukážať všetko